Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pobyłkowo Duże

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Legionowo

Jagiellońska,Legionowo(Pobyłkowo Duże + 18 km)

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:867 m²

Dom do remontu na dużej działce z potencjałem w Legionowie Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej i zielonej części Legionowa, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Michałów

Michałów(Pobyłkowo Duże + 25 km)

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Przyrodnicza

Kiełpin(Pobyłkowo Duże + 25 km)

1 010 000 zł16 800 m² 60,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.365111, 20.872056 Kiełpin, gm. Łomianki Numery Ewidencyjne 325, 327 i 330/2 Media Prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Radzymin(Pobyłkowo Duże + 19 km)

699 000 zł68,77 m² 10 164,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie w centrum Radzymina | osiedle zamknięte | 68,77 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m , położone w samym centrum Radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka Zaleska

Wólka Zaleska(Pobyłkowo Duże + 3 km)

695 000 zł8 663 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Wólka zaleska, gmina Pokrzywnica. Dostępne media: woda i prąd. Właściciel wystąpił o zmianę sposobu użytkowania działki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo(Pobyłkowo Duże + 18 km)

535 000 zł52,90 m² 10 113,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Łomianki Dolne(Pobyłkowo Duże + 25 km)

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łomiankach Dolanych. Spokojna i cicha okolica - to idealne miejsce na inwestycję. Dane podstawowe: działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kleszewo

Kleszewo(Pobyłkowo Duże + 21 km)

300 000 zł11 383 m² 26,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkę rolną we wsi Kleszewo w gminie Pułtusk, numer działki 151/1 i 154/4, działka znajduje się przy głównej drodze. Powierzchnia działki to 1,1 ha, działka posiada decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Rajszew(Pobyłkowo Duże + 22 km)

1 389 000 zł200,17 m² 6 939,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Nowoczesny dom z panoramicznymi oknami - prawie gotowy! Rajszew, powiat legionowski Na sprzedaż wolnostojący dom 200 m na działce 785 m , w nowoczesnej zabudowie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Tchorka

Serock(Pobyłkowo Duże + 7 km)

4 215 000 zł6 484 m² 650,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną - 6 484 m2 - Serock Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6 484 m2, położona w Serocku (powiat legionowski, woj. mazowieckie), objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobyłkowo Duże

Pobyłkowo Duże,mazowieckie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nieruchomość usytuowana w cichej, kameralnej lokalizacji - Pobyłkowo pod Serockiem.Z uwagi na dwie samodzielne części mieszkalne oferta może być adresowana do rodziny dwupokoleniowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij